• fikir
  • 306
  • 9 Mayıs 2017
  • 0
  •  

Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Gelir düzeyi orta sınıf ailelerin, “ay sonunu nasıl getiririm?” sıkıntısı bilinen bir gerçektir. Genellikle erkeklerin çalıştığı toplumumuzda, yaşam şartlarının zorluğu ve vermiş olduğu kazanç sıkıntısı, çeşitli ek gelir edinme yöntemlerine insanları yönlendirmektedir. Giderlerin gelirlerden çok fazla olduğu ve yaşam pahalılığının oldukça çoğaldığı bu dönemde, ek iş yapmak, evine para kazanarak katkıda bulunmak isteyenlerin, evinde etiket işi yapmaları, ciddi bir ek kazanç ve maddi açıdan mutluluk sağlayacaktır.

etiket-isi-yapmak

Çeşitli sebeplerden dolayı evlerinden dışarıya çıkamayan ev hanımları, evinde çalışma imkânına artık sahipler. Evlere etiket işi veren firmalar ile yapılacak iş çok kolay. Sizlere verilen ürünlerin çeşitliliğine göre, ürünlerin üzerine etiket monte etme işi, oldukça kolay bir iştir. Etiket işi veren firmalara başvurmanız durumunda, firmalar sizlere dönüş yapar. Başvuru yapacağınız kişi sayıları da, şirketlerin sizlere geri dönme olasılığını arttırmaktadır. Kişi sayısı çok olan gruplar ile yapacağınız başvurular sonrasında, firmalar sizlere geri dönüş yaparlar ve iletişim bilgilerinizi alırlar. Yapacağınız işin malzemeleri evinize kadar getirilir. Yapacağınız iş sizlere kısaca anlatılır. Sizler ise yapacağınız etiketleme kadar para kazanırsınız.

Firmaların, ortalama 900 ile 1000 arasında yapılacak etiketlemeye ödeyeceği fiyat; 10 TL civarındadır. Bu fiyatlandırma firmalara göre farklılık gösterecektir. 1000 etiket kulağa oldukça çok gelse de, elin süratlenmesi ile ortalama 4 saniyede bir etiket monte edilebilmektedir ve kısa zamanda 1000’li rakamlara ulaşılabilmektedir. Yapılacak işin çok kolay olması nedeniyle, etiket monte etme sayısı çok tutulmaktadır. Ancak alışma süresi atlatıldıktan sonra günde 3000 etiket yapmak mümkün olacaktır. Bu sebeple günlük 30 TL’ den aylık 900 TL’ ye kadar ek gelir kazanmak mümkün olacaktır.

Eğer sizlerde ev bütçesine katkıda bulunmak ve çalışarak zaman geçirmek ve para kazanmak istiyorsanız, evlere etiket işi veren şirketlere başvurmalısınız.

Eve etilet işi veren firmalar yorum kısmında iletişim bilgilerini yazabilir. Evde etiket işi yapmak isteyenlerde iletişim bilgilerini yazabilir.

fikir

Yazar: fikir #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ